logo BIP

Budynek MOPS fot. Dorota Szadejko

 

MOPS informacja

ŚWIADCZENIA RODZINNE

tel.: (71) 78-22-322

 

500+

tel.: (71) 79-99-274

tel.: (71) 79-99-287

tel.: (71) 78-22-326 (wypłata)
 

DODATKI MIESZKANIOWE

tel.: (71) 78-22-346

tel.: (71) 78-22-370

Wyszukaj

ŚWIADCZENIE

23.01

ŚWIADCZENIE "ZA ŻYCIEM"

Jednorazowe świadczenie z tytułu urodzenia żywego dziecka z ciężkim i nieodwracalnym upośledzeniem albo nieuleczalną chorobą zagrażającą życiu

przejdź do artykułu
Wrocław Miastem @ktywnych

15.11

Wrocław Miastem @ktywnych

przejdź do artykułu
Program 500plus

19.02

Program 500plus

Zespół Świadczeń Wychowawczych ul. Namysłowska 8, 50-304 Wrocław

przejdź do artykułu
Psy asystujące w MOPS

19.02

Psy asystujące w MOPS

Od stycznia tego roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu zaprasza ...

przejdź do artykułu
ŚWIADCZENIE RODZICIELSKIE.

19.02

ŚWIADCZENIE RODZICIELSKIE.

Świadczenie rodzicielskie.

przejdź do artykułu


25 kwietnia 2017 rokuw ramach Warsztatu aktywizacji społecznej, grupa uczestników PAL "Aktywna Leśnica" realizowanego w ramach projektu pt. Wrocław Miastem @ktywnych", odwiedziła Fundację SENSoR.

Fundacja SENSoR to placówka Fundacji Wspierania Aktywności Lokalnej FALA, z siedzibą przy ul. Zachodniej 1 we Wrocławiu.

Jest to miejsce aktywizacji i rehabilitacji społecznej oraz zawodowej różnych środowisk.

Pan Łukasz Siemież – gospodarz miejsca - przedstawił działania jakie są realizowane w Fundacji. Oferta jest bardzo duża i dla wszystkich zainteresowanych, wystarczy tylko chcieć odwiedzić miejsce. Każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno skorzystać z oferty jak i włączyć się w realizowane inicjatywy. Wszyscy uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni z przedstawienia w otwarty i profesjonalny sposób problemów osób poruszających się na wózkach oraz ich rozwiązań. Każda osoba mogła skorzystać z lekcji nauki poruszania się na wózku. Grupie spodobał się bardzo pomysł na patio, które ma „być integralnym miejscem spotkań a wózki zamiast krzeseł będą pomocą w przełamywaniu barier i pozwoleniu spojrzenia na świat z tzw. innej perspektywy”. Uczestnicy warsztatu byli pod ogromnym wrażeniem jak pozytywne podejście człowieka pomaga zmierzyć się i pokonywać wiele problemów.

Sporządziła: koordynator Magdalena Lejkam

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.