zdjęcie dzieci
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
53-611 Wrocław
ul. Strzegomska 6
Informacja:
tel. (71) 78-22-322

2cze
2009

17.Ustwa o pomocy społecznej.




GRUPA I

Data szkolenia: 05-06.10.2009r.
 

1. AGNIESZKA DEREJCZYK - MALARZ
2. ALEKSANDRA WÓJTOWICZ
3. LUCYNA JANIKOWSKA
4. PATRYCJA KADLEWICZ
5. DARIA DAJER - KACZMREK
6. ANNA JĘDRZEJCZYK
7. KATARZYNA LATAŁA
8. MARTA JURASZEK
9. EWA MAZUREK
10. MARYLA HALOT - CHODOROWSKA
11. EWA FABISZEWSKA
12. ANNA STUCZYŃSKA
13. DANUTA KONFEDERAT
14. EWA KOZAK
15. ŁUKASZ DĄBROWSKI
16. AGATA ŚWIERCZYŃSKA
17. BEATA ŚWIĄTEK
18. MAŁGORZATA GRYCZKE
19. ANNA KOLBA
20. KAROLINA ZBROŻEK
21. BOŻENA DOROŻYŃSKA
22. DANIELA ZWOLIŃSKA
23. TERESA SWORNOWSKA
24. AGNIESZKA ILKOWSKA
25. AGNIESZKA CIERNIAK

GRUPA II

Data szkolenia: 12-13.10.2009r

1. JOANNA PRZYBYLSKA
2. EWA CZAPLIC
3. DOROTA OKUNIEWSKA
4. EWA SIKORZYŃSKA- BARAN
5. PAWEŁ CZERWIŃSKI
6. DOROTA PRUSZKO
7. BEATA OSIPOWICZ
8. MAŁGORZATA MOSKA
9. JANINA STEFAŃCZYK
10. BARBARA KARWOSIECKA-MUSIAŁ
11. EWA ZIELIŃSKA
12. RENATA KURZAWA
13. OLGA WIĄCEK
14. IWONA KIUBIAK-JANIAK
15. EWA OŚNICKA
16. BARBARA SOLECKA
17. BENITA DOBRZAŃSKA
18. KATARZYNA CHEŁMIŃSKA-OLSZAK
19. MONIKA WIKTOROWICZ
20. MAGDALENA KOŹLIK
21. JACEK SZCZERBA
22. ALICJA FIŁON
23. WILOLETTA BODNAR
24. JACEK KOCHAN
25. ALICJA SZCZYKUTOWICZ
26. EWELINA WILCZYŃSKA


GRUPA III

Data szkolenia: 08-09.02.2010

1. ANNA WAWROWSKA
2. AGNIESZKA SZCZYRBAK
3. ALINA DAUKSZA
4. ELŻBIETA WIERASZKO
5. KATARZYNA ŁUSZCZYK
6. KATARZYNA CZAJKOWSKA
7. DOROTA SZADEJKO
8. MAGDALENA EJCHART
9. RENATA KUŚNIERZ
10. MAŁGORZATA SOKOŁOWSKA - MICHAJLUK
11. PIOTR ZIELIŃSKI
12. ANNA FIAŁKOWSKA
13. BOŻENA BŁAŻEJEWSKA
14. BEATA MYTYCH- MADEJ
15. BEATA KIEROŃ
16. BEATA GROBELNA
17. NATALIA NEJMAN
18. URSZULA NOWAK- WŁODEK
19. LUDMIŁA SIEJA
20. AGNIESZKA ILNICKA
21. MARIA KASZUBA
22. MAŁGORZATA FRĄCZEK
23. MAŁGORZATA SOŁTYS
24. JOANNA ZABŁOTNIA
25. EDYTA ZASKÓRSKA


GRUPA IV

Data szkolenia: 15-16.02.2010

1. WOJCIECH STARCZEWSKI
2. MARTA SIDŁO
3. GRAŻYNA RYCHLIK
4. AGNIESZKA CZESZEJKO
5. WIOLETTA MAZUR
6. IZABELA SIEKIERKA
7. MONIKA MACHEL
8. DONATA DOMAGAŁA
9. BARBARA TOMASZEWSKA
10. BOUMIŁA LIS
11. AGNIESKA MOLEWICZ
12. ZBIGNIEW KAWCZYŃSKI
13. ANNA KREJ
14. KAMILA MIAZGA
15. ANETA MICHAŁOWSKA
16. ELŻBIETA OLBER
17. MARZENA LANGNER
18. BARBARA FOGT
19. AGNIESZKA ROMASZKIEWICZ
20. ALICJA NATONIEWSKA
21. JOLANTA FILIPIAK- GARNIEC
22. MARIA OŻÓG
23. ALICJA MAJEWSKA
24. ILONA KIELISZCZYK
25. DOROTA KANTOR
26. ELŻBIETA FOŁTA


Wrocław ZUS Urząd Pracy DWUP EFS Urząd Marszałkowski mcus zaz cirs wcs czas patron eea forum OPS ngo.pl  prom  nadzieja iskierka teatr park wodny 1