logo BIP

Budynek MOPS fot. Dorota Szadejko

 

MOPS informacja

ŚWIADCZENIA RODZINNE

tel. 71 782 23 22

500+

tel. 71 799 92 74

tel. 501-928-501

tel. 71 782 23 26 (wypłata)

DODATKI MIESZKANIOWE

tel. 71 782 23 46

tel. 71 782 23 48

KARTA RODZINA PLUS i
KARTA DUŻEJ RODZINY

ul. Strzegomska 6, pokój 26
obsługa klientów:
pon. śr. pt. od godz. 8.00 – 15.00,
we wtorki od godz. 11.00 – 15.00,
w czwartki od godz. 9.00 -17.00

Wyszukaj

POWIATOWY  ZESPÓŁ DS. ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPR ...

18.03

POWIATOWY ZESPÓŁ DS. ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPR ...

Zmianie uległ adres siedziby Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.      

przejdź do artykułu
TRAMPOLINA - MIESZKANIA WSP

14.03

TRAMPOLINA - MIESZKANIA WSP

przejdź do artykułu
ZOSTAŃ ASYSTENTEM RODZINY Z MOPS WE WROCŁAWIU ...

07.03

ZOSTAŃ ASYSTENTEM RODZINY Z MOPS WE WROCŁAWIU ...

Zapraszamy do współpracy !

przejdź do artykułu
Telefon dla ofiar przemocy wobec kobiet i prz ...

01.02

Telefon dla ofiar przemocy wobec kobiet i prz ...

przejdź do artykułu
Projekt PAS-ja

12.09

Projekt PAS-ja

przejdź do artykułu

01.08

"Koperta Życia"

dla Wrocławian

przejdź do artykułu
Lokalny Program Osłonowy

16.07

Lokalny Program Osłonowy

przejdź do artykułu
ZOSTAŃ PRACOWNIKIEM SOCJALNYM

25.06

ZOSTAŃ PRACOWNIKIEM SOCJALNYM

Dołącz do Naszego  zespołu MOPS Wrocław

przejdź do artykułu

   7.06. uroczyste obchody rozpoczęło otwarcie ronda „Żołnierzy Łącznościowców” znajdującego się przy wjeździe do Wrocławia od strony zachodniej, a prowadzącego dalej obwodnicą do pułku.Odsłonięcia dokonali Mężowie Zaufania poszczególnych korpusów żołnierzy. Również odsłonili oni  „krasnala łącznościowca”, który na stałe wpisuje się na mapę wrocławskich krasnali.

   8.06. odbył się Osiedlowy Festyn Partnerski  to już tradycja stworzona przy udziale 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu, Rady Osiedla Leśnica oraz sympatyzujących z nimi organizacjami, stowarzyszeniami i samorządami. Od rana trwało rozkładanie stoisk promocyjnych, sprzętu oraz próby do pokazów i występów.

Dowódca 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia wraz z  Prezydentem Wrocławia otwierał uroczyście festyn. Impreza odbywała się na kilku poligonach. Na jednym była scena na której przygotowany był program artystyczny. Wokół sceny rozstawione były namioty w których partnerzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla mieszkańców.

Były wystawy, konkursy, zabawy, tatuaże, układanie kompozycji florystycznych, zwierzaki z balonów, zamek dmuchany, fotobudka,  ścianka wspinaczkowa, masaże przez ubranie, wyścigi i slalomy  na wózkach  dla niepełnosprawnych, konkursy z bulami.

   Impreza cieszyła się jak zwykle bardzo dużym zainteresowanie całych rodzin. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wśród licznych atrakcji były występy artystyczne, muzyczne, stoiska promocyjne zaprzyjaźnionych gmin i organizacji, pokazy sprzętu wojskowego i grup rekonstrukcyjnych. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokaz grupy antyterrorystycznej a potem spadochroniarzy, którzy bezpiecznie wylądowali na placu apelowym pułku.  Można było zwiedzać strzelnice wojskowe, trenażer „Śnieżnik”.

   Swój sprzęt prezentowała Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna. Rozstrzygnięto także konkurs plastyczny, zorganizowany przez Radę Osiedla Leśnica dla młodzieży szkolnej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.